Atliekame

Standartinės epoksidinių dangų sistemos Glaistyto betono dangos

Norint, kad naujai įrengtos ar jau esamos betoninės grindys tarnautų ilgą laiką reikia tinkamai jas apsaugoti nuo veikiančios agresyvios aplinkos. Grindys turi būti atsparios nusidėvėjimui, smūgiams, įvairiems temperatūros pokyčiams, chemiškai patvarios ir lengvai valomos bei higieniškos.

Būtent šiuos visus reikalavimus atitinka epoksidinės dangos, kurios išlieka patvarios ilgą laiką esant ekstremaliems poveikiams įvairiose gamybinėse aplinkose.

Standartinės epoksidinių dangų sistemos

Savaime išsilyginanti epoksidinė danga (MONO sistema)

Dangos sistema susideda iš grunto ir savaime išsilyginančios epoksidinės dangos, kuri yra skysto pavidalo ir klojama 1,5-3,0 mm storio sluoksniu. MONO sistema turi labai plačią spalvų gamą.

Pritaikymo sritys:

grindys lengvojoje pramonėje, laboratorijose, vaistų gamybos pramonėje, gamybiniuose, komerciniuose, administraciniuose pastatuose, kuriuose reikalingos lengvai valomos, higieniškos grindys, atsparios nusidėvėjimui, cheminiam ir vandens poveikiui, bet turi ribotą atsparumą atskirų rūgščių koncentratams bei atsparumą prieš intensyvų važinėjimą metaliniais ratais, dygliuotomis padangomis ir pan.

Epoksidinė smėlio masės danga (MULTI sistema)

Dangos sistema susideda iš epoksidinės dervos, kvarcinio arba specialaus smėlio mišinio sluoksnio ir paviršinio lako. Dangos sistema klojama skystu pavidalu 2,0-7,0 mm storio sluoksniu. Šis produktas turi labai plačią spalvų gamą ir skirtingą paviršiaus šiurkštumo laipsnį.

Pritaikymo sritys:

gamybinių (dirbtuvėse, rampose, gamybos salėse, maisto pramonėje) ir komercinių pastatų (sandėliuose, garažuose) grindys, kurios turi būti atsparios nusidėvėjimui, cheminiams ir mechaniniams krūviams, smūgiams, turi gerą pasipriešinimą vidutiniams terminiams šokams (staigaus karšto ir šalto vandens panaudojimas), atsparios valymui karštu garu, lengvai valomos bei higieniškos.

 

Epoksidinio skiedinio danga (DECOR sistema)

Dangos sistema susideda iš spalvoto, tam tikros faktūros smėlio, sumaišyto su skaidria epoksidine derva ir paviršinio lako.

Dangos sistema klojama skystu pavidalu 3,0-8,0 mm storio sluoksniu. Sis produktas gali varijuoti skirtingų spalvų kombinacijomis ir skirtingu paviršiaus šiurkštumo laipsniu.

Pritaikymo sritys:

gamybinių (maisto pramonėje - didelėse virtuvėse, gamybiniuose cechuose) ir komercinių pastatų (parodų salėse, parduotuvių ekspedijavimo patalpose) grindys, kurios turi būti besiūlės, estetiškos ir dekoratyvios, ypač atsparios nusidėvėjimui, cheminiams ir mechaniniams krūviams, vandens poveikiui, lengvai valomos bei higieniškos. Danga specialiai skirta patalpoms, kur galimi šarmų, tepalų, riebalų ir skiediklių poveikiai paviršiui, bet turi ribotą atsparumą didelės koncentracijos rūgštims.

Tipinės epoksidinių dangų įrengimo detalės

Bendrovė lieja ne tik naujas grindis įvairiuose pramoniniuose pastatuose, bet ir renovuoja senas jau įrengtas epoksidines dangas.

 

Grindų remonto atlikimo būdai

Atliekame